„Verslumo receptai: nuo pelės iki dramblio“

Atgal
VšĮ „Vivat sraigės“ kartu su partneriu Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupe bei padedant Joniškio turizmo ir verslo informacijos centrui - sėkmingai įgyvendino projektą „Verslumo receptai: nuo pelės iki dramblio“, projekto kodas Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0226.
 
Projekto tikslas - didinti jauno verslo atstovų ir darbuotojų profesines ir verslumo kompetencijas, užtikrinant bendradarbiavimą su besiribojančia vietos veiklos grupe, siekiant Joniškio miesto gerovės.
Projekto 6 dalyviams – jauno verslo subjekto atstovams, buvo didinamos profesinės kompetencijas, dalyvaujant profesionaliuose makiažo kursuose, taip sėkmingai ugdant jų verslumo sugebėjimus.
 
Projekto veiklas sudarė motyvacinių ir praktinių renginių ciklas. 2020 m. liepos 15 d. vyko projekto dalyvių pirmojo susitikimo renginys; rugsėjo 24 d. psichologinis seminaras „Kai nerimas ima viršų: kaip pradėti naują veiklą ir nugalėti iššūkius?“; rugsėjo 29 d. seminaras „Kaip parduoti kitą apelsino pusę?“. Daugiausia dėmesio buvo skiriama profesionaliems makiažo kursams.  Rugpjūčio 24-28 d. vyko intensyvūs makiažo kursai pradedantiesiems „Beauty Business“ grožio mokykloje, Klaipėdoje. Dalyvės mokėsi klasikinio, vakarinio makiažo, padūmavusių akių makiažo, vestuvinio makiažo, holyvudinio makiažo bei kitų subtilių dirbant vizažisto profesijoje.
 
Taip pat lapkričio 29-30 d. ir gruodžio 1 d. merginos dalyvavo online konferencijoje „Verslo formulė grožio meistrams“. Konferencija vyko nuotoliniu būdu, kurioje net 9 lektoriai, pripažinti savo sričių profesionalai, skaitė pranešimus skirtingomis verslumo, finansų, mokesčių valdymo, pardavimų, laiko planavimo, socialinių medijų, savęs pažinimo ir asmeninio tobulėjimo temomis. Pristatė naujausius įrankius, technikas ir metodus, kurie įgalina grožio meistrą valdyti grožio verslą profesionaliai. O gruodžio 10 d. pasinaudojant išmaniosiomis technologijomis, nuotoliniu būdu, įvyko bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos visuomeninis baigiamasis projekto renginys, kuriame projekto vykdytojas kartu su partneriu pristatė projekto rezultatus, pasidalino įspūdžiais kartu su projekto dalyviais ir svečiais.
 
Projektas įgyvendinamas pagal Joniškio miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją ir finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir LR biudžeto lėšų.