Viešbutis „Šiaurės vartai“ 3*

Atgal

VIEŠBUTIS „ŠIAURĖS VARTAI“

Viešbutis „Šiaurės vartai“ duris atvėrė 1999 metais. Tai privatus šeimos verslas. Nuo 2007 metų džiaugiamės galėdami pasitikti svečius  renovuotame pastate ir pasiūlyti patogų, atitinkantį standartus apgyvendinimą pačiame Joniškio centre.
Viešbutyje  yra 18 kambarių, dvelkiančių  jaukumu ir ramuma.  Kambarių spalvos ir dizainas sukuria atpalaiduojančią atmosferą. Visi kambariai šiuolaikiškai įrengti: yra bevielis internetas, telefonas, kabelinė televizija, elektriniai virduliai bei kitos priemonės būtinos patogiam gyvenimui.
Viešbučio svečius maloniai kviečiame į neseniai atsidariusią viešbučio kavinę paragauti čia ruošiamo maisto ar pasimėgauti puodeliu kavos. “Šiaurės vartuose” taip pat veikia kosmetologijos kabinetas ir sauna, yra konferencijų salė.
Registratūra dirba visą parą. Čia  svečiams suteikiamos  fakso, kopijavimo ir spausdinimo paslaugos bei galimybė naudotis internetu. Viešbučio teritorijoje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.
Koks bebūtų Jūsų kelionės tikslas, ar verslo kelionė ar šeimos atostogos, mes pasiryžę “Šiaurės vartuose” suteikti Jums ramų ir patogų apgyvendinimą. Mes žinome, kad net mažos detalės yra reikšmingos!