Mūšos tyrelio Laumė

Atgal

 

MŪŠOS TYRELIO LAUMĖ

Mūšos tyrelio pažintiniame taku galima keliauti su viena seniausių baltų mitologijos būtybių – Laume. Jos sukauptame gausiame išminties kraityje – naudingos žinios apie pelkės formavimąsi, čia įsikūrusią augmeniją bei gyvūniją, intriguojančios mitologinės sakmės ir nuo amžių gyvuojančios legendos. Tik su Laume atrasite išskirtines pelkės vietas, kuriose vyksta keisti, nepaaiškinami reiškiniai. 

Po pažinties su Mūšos tyreliu Laumė jus noriai įsileis į savo ramybės oazę – Laumės sodybą. Čia veiklos atras kiekvienas. Vaikų džiaugsmui įrengta žaidimų aikštelė, siūlomos edukacijos: sausainių kepimas, taškavimo užsiėmimai. Suaugusieji kviečiami pasirinkti vieną ar kelis edukacinius užsiėmimus (sviesto mušimas, taškavimas ant drobės, būgno garsų klausymasis), o galbūt išbandyti jėgas ir sportinėse rungtyse. Užkūrusi laužą Laumė visus pakvies pasišildyti prie ugnies, paragauti miško žolelių arbatos, o labiausiai sušalusių lauks karšto vandens kubilas. 

Norintiems pabėgti nuo kasdienybės šurmulio arba svajojantiems romantiškai praleisti laiką dviese Laumė pasiūlys miegoti Pelkinio namelyje arba Laumės palėpėje. Kur beįsikurtumėte, čia visuomet būsite apsupti gamtos: nenustebkite išvydę į sodybą atklystančius zuikius, lapes ar stirnas, rytais išgirdę gervių klyksmus ir kitų paukščių giesmes. 

Kodėl kartą apsilankę Laumės valdose daugelis nori dar ir dar kartą čia sugrįžti? Nes unikalioje ir jaukioje aplinkoje suteikiama galimybė pabūti su savimi ir savo artimiausiais žmonėmis, pajusti gamtos didybę, o per tai tarsi sugrįžti į savo vidinius namus ir išgyventi sielos atgimimą.

Bičiušiai 1, Rudiškių sen.

GPS:56.200505, 23.321848

+370 682 30 047 

Facebook

(Būtina rezervacija)