Bičių apiterapijos namelis Žagarėje

Atgal
Apiterapijos bičių namelis Žagarėje
 Užplūstanti ramybė ir maloni šiluma. Avilyje visą laiką būna apie 35–36 laipsnius šilumos. Net uždėjus ranką ant medinių lovos lentų, gali pajusti avilio šilumą. Ji perduodama ir žmogui. Gulėjimas virš dūzgiančių bičių taip pat atpalaiduoja nervų sistemą, ramina. Tokia terapija ypatingai naudinga depresiją sergantiems žmonėms, taip pat turintiems miego sutrikimų.
Namelis veikia tik šiltuoju metų sezonu  (V-IX mėn). Terapijos nauda:  stiprina imunitetą;  gerina kraujotaką;  padeda esant endokrininės sistemos sutrikimams;  stiprina nervų sistemą, ramina;  padeda kenčiantiems nuo žemo ar aukšto kraujospūdžio;  mažina stresą;  padeda kenčiantiems nuo depresijos.

Bičių terapijos (apiterapijos) privalumai:  Aromaterapija – avilio skleidžiama aromaterapija prisotinta propoliu, vaško kvapais ir augaline medžiaga vadinama fitoncidais (angl. phytoncids – antimikrobinių savybių turinčios medžiagos, kurias į aplinką išskiria augalai). Dėl šių priežasčių avilio terapija yra labai veiksmingas būdas imunitetui stiprinti. Pro nedideles skylutes iš avilio į kambarėlį sklinda kvapai. Gulintysis užuodžia medų, bičių pikį, vašką, žiedadulkių ekstraktus;  Bičių keliamos vibracijos – tarsi masažas. Gulint veikia bičių keliama vibracija, kurios diapazonas yra identiškas žmogaus skleidžiamiems virpesiams. Kai energetinis biolaukas sutrikęs, jaučiamės psichiškai ir fiziškai išsekę, prie mūsų limpa įvairios ligos. Tai tarsi specifinis virpesių ir šilumos masažas, kurį pripildo ir bičių skleidžiama aromaterapija, po kurios atkuriama nuolatinių stresų kamuojama nervų sistema, žmogaus biolaukai, suaktyvėja kraujotaka.

Neįtikėtina bičių galia!
Bičių terapija (apiterapija) – unikali galimybė atsikratyti streso, nurimti, atrasti minčių ir emocijų pusiausvyrą, gulint specialiame namelyje, kai po jumis dūzgia tūkstančiai bičių. Tai ne tik ramina, tačiau atkuria pažeistus biolaukus, stiprina imunitetą, subalansuoja nervų sistemą, endokrininę sistemą, gerina kraujotaką ir padeda kvėpavimo sutrikimų turintiems asmenims! Terapija yra visiškai saugi – nėra jokio atviro kontakto su bitėmis, tačiau namelis sukurtas taip, kad atvykusius pasiektų bičių skleidžiamos mikrovibracijos, kvapai bei šiluma. Po lova yra įsikūrusios po dvi bičių šeimas, kurios gyvena įprastą gyvenimą, rinkdamos ir lipdydamos medų į mažus koriukus. Po vienu gultu dūzgia apie 50–60 tūkstančių bitučių darbininkių. Terapijos metu atsistato žmogaus psichoemocinė būsena, todėl didėja produktyvumas, audinių regeneracijos procesai ir stiprėja imunitetas.

Rekomenduojama atlikti bent 3 seansus. Adresas: Sodų 16, Žagarė, Joniškio r.
Tel.nr.: +37060373884 (Laura)