Bendra kelionių akcija po Latviją ir Lietuvą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!” startuoja gegužės mėnesį

Atgal

Bendra kelionių akcija po Latviją ir Lietuvą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!” startuoja gegužės mėnesį

2023-05-01

Jau septintus metus, gegužės 1– rugpjūčio 30 dienomis, Latvijos Bauskės apskritis bei Lietuvos Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio rajono savivaldybės organizuoja bendrą turizmo kelionių akciją „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! “. Kelionių akcijos tikslas – skatinti turizmo plėtrą Latvijos ir Lietuvos pasienio regione, sukuriant bendrą turistinį maršrutą ir populiarinant turistinius objektus bei įmones.

Kelionių akcijoje gali dalyvauti visi Latvijos ir Lietuvos gyventojai, sulaukę 7 metų, kartu su šeima ir draugais. Visi objektai, kurie yra įtraukti į akciją, pasiekiami bet kuriuo paros metu, įėjimo mokesčio nėra! Akcijos metu dalyviai turi aplankyti 16 objektų, kurie yra įtraukti į akcijos lankstinuką, atlikti užduotį ir pasidaryti asmenukę prie objekto. Dalyvis, pateikęs užduoties atsakymą ir nuotrauką (telefone ar fotoaparate), kurioje matosi jis pats ir akcijos objektas, gaus antspaudą akcijos lankstinuke. Pateikti reikia vienam iš šių turizmo informacijos centrų: Bauskės, Vecumniekų, Biržų, Pasvalio, Pakruojo arba Joniškio! Be to, kiekvienas akcijos dalyvis gaus po nedidelį suvenyrą – atviruką su lankytinomis vietomis.

Akcijos dalyvis, iki rugsėjo 1 d. pateikęs antspauduotą kelionių akcijos lankstinuką į Bauskės, Vecumniekų, Biržų, Pakruojo, Pasvalio ar Joniškio turizmo informacijos centrus, galės pretenduoti į pagrindinį prizą – vieną iš 8 dviračių. Baigiamasis renginys su nugalėtojų apdovanojimu bus organizuojamas 2023 m. rugsėjo 9 d. Skaistkalnėje (Latvija).

Daugiau informacijos apie kelionių akcijos objektus, taisykles, taip pat akcijos teritorijos ir renginių turizmo informaciją – rasite Facebook puslapyje @kaiminizemgale ir svetainėje šia nuoroda! https://sites.google.com/view/kaiminizemgale/nolikums-nuostatai