Joniškio miesto parke prasidėjo žemės meno dirbtuvės

Atgal

Joniškio miesto parke prasidėjo žemės meno dirbtuvės

2022-08-16

Joniškio miesto parke prasidėjo intesyvios žemės meno dirbtuvės, kurios vyks rugpjūčio 16 - 26 dienomis. 
Žemės meno kūrėjai: Inga Raubaitė ir Žilvinas Višinskas, bei Greta Kardi-Kardišiūtė.
Ingos ir Žilvino prisistatymas: „Esame kūrybinis duetas. Mus vienija noras meno pagalba pažinti mus supančią erdvę, visada siekiame sukurti artimą ryšį su gamta. Savo kūryba norime paskatinti žiūrovą domėtis aplinka, atkreipti dėmesį į jos laikinumą, ir vartojimo kultūros problemas.
Žemės meno lauke esame nuo 2003 metų. Inga Raubaitė yra menininkė, žemės meno projekto “Gamta ir Menas” idėjos autorė, iniciatorė ir kuratorė. Žilvinas Višinskas yra vienas iš šių žemės meno parodų dalyvys, fotografas, taip pat padedantis organizuoti šį projektą".
Greta Kardi - Kardišiūtė - šiuolaikinio meno kūrėja, vizualiųjų menų magistrė, grafikos dizainerė.
„Mano meninių ieškojimų lauke telpa įvairių meno sričių apjungimas ir transformacijos, pvz. tekstilės idėjos perkėlimas į žemės meną ar kiti eksperimentai su gatvės menu, keramika ir kt. Pagrindinė mano meninė medžiaga yra daugybė medinių lazdelių: jomis „siuvinėju” žemę arba gatvės meno atveju - betoną. Kitimas - man vienas įdomiausių procesų žemės mene. Laikui bėgant, kūrinys gamtoje keičia išvaizdą ir prigimtį, kol galiausiai išnyksta.“
Gretos meno kūriniai jau buvo apdovanoti Lietuvoje, Italijoje, Madride.
Kviečiame visus ateiti į Joniškio miesto parką ir susipažinti, pamatyti, bendrauti. 
2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa. Bendro tarpvalstybinio paveldo turizmo produkto „SAULĖS KELIAS“ kūrimas“. Nr. LLI-464. --- Daugiau informacijos galima rasti svetainėje www.latlit.eu.