Nuotolinis informacinis renginys su EkoAgros, VMI bei VMVT specialistais

Atgal

Nuotolinis informacinis renginys su EkoAgros, VMI bei VMVT specialistais

2020-06-15

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra birželio 16 -19 dienomis kviečia smulkius gamintojus, amatininkus, ūkininkus ir visus kitus trumpųjų maisto tiekimo grandinių dalyvius į informacinį renginio
tiesiogines transliacijas.

Transliacijos vyks nuo antradienio iki penktadienio.

16 d. 15 val.
VšĮ EkoAgros informuos apie reikalavimus ūkininkams bei smulkiems gamintojams, norintiems prekiauti savo gaminama ekologiška produkcija. Tiesioginės transliacijos metu bus apžvelgta: kas yra ekologiški produktai ir kaip juos atskirti; ekologiškų produktų ženklinimas ir informacijos pateikimas internetiniuose puslapiuose; nuo ko pradėti ekologiškų produktų perdirbimo veiklos sertifikavimą; klausimai – atsakymai.

Lektorius - VšĮ „Ekoagros“ kokybės vadovas Tomas Demikis.

17 d. 15 val.
Valstybinė mokesčių inspekcija apžvelgs žemės ūkio veiklą vykdančių gyventojų mokestines prievoles: gaunamų pajamų priskyrimą pajamoms iš žemės ūkio veiklos; žemės ūkio veiklą vykdančių gyventojų registravimąsi mokesčių mokėtojais bei kitus reikalavimus; apmokestinimą pajamų, gautų nevykdant žemės
ūkio veiklos (sudarant pavienius sandorius) ir vykdant individualią žemės ūkio veiklą; žemės ūkio veiklą vykdančių gyventojų apskaitos tvarkymą; žemės mokestį; baudas, klausimai – atsakymai.

Lektorė- VMI Gyventojų pajamų ir žemės mokesčių skyriaus vyriausioji specialistė Erika Skaržinskienė

18 d. 15 val. bei
19 d. 13 val.
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuos apie reikalavimus ūkininkams bei gamintojams, kurie augina ir perdirba augalinės bei gyvulinės kilmės maisto produktus.

Informacinis renginys vyks nuotoliniu būdu, per ZOOM platformą. Kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui prisijungimas su nuorodomis bus išsiunčiami el.paštu iki renginio pradžios.

Kiekvienos transliacijos trukmė – apie 1,5 val.

Registracija į informacinį renginį.