Sunny Nights Camping & Homestead

Atpakaļ

SUNNY NIGHTS CAMPING & HOMESTEAD

„Sunny Nights Homestead & Camping“ šimtametė sodyba, kadaise buvusi pašto stotis-užeiga (постоялыйдвор), įkurta 1910 m. . Stotis tarnavo Ryga- Karaliaučius (dabar Kaliningradas) arklių pašto keliui. Dabar sodyboje svečius džiugina išskirtinė aplinka, istoriniai svečių namai bei nuostabus obelų sodas, pritaikytas poilsiui, šventėms ar piknikui. Be to, šalia yra puikus tvenkinys su smėlio paplūdimiu, tinklinio aikštele ir kita būtina infrastruktūra.

Atmosfera, kurią sukuria hipiškais ir tradiciškais lietuviškais elementais išpuošti pastatai, rankų darbo dekoracijos ir šnaranti gamta, neleis nuobodžiauti.

Saulėtųjų naktų sodyboje rugpjūčio mėnesį vyksta kasmetinis muzikos, meno ir laisvalaikio festivalis Saulėtosios Naktys. Taip pat, neapsieinama ir be Rasų bei Žolinės švenčių, įvairių edukacijų, dirbtuvių ir vaikų stovyklų.

Mūsų darbuotojai yra draugiški ir noriai jums padės, todėl nedvejodami klauskite! Mes esame pasiryžę palaikyti jaukią ir švarią aplinką, ir padarysime viską, ką galime, kad jūsų apsilankymas čia būtų atpalaiduojantis ir įsimintinas.

Stovyklavietėje rasite naujai įrengtą administracijos pastatą, kuriame kempingo svečiai gali naudotis virtuve, bendromis erdvėmis, bibliotekėle, Wifi ryšiu bei kitais patogumais. Taip pat, stovyklavietėje yra įrengti dušai bei tualetai. Sode bei parkinge įrengti elektros pajungimai, stalai, supynės vaikams, poilsio scena. Yra bendri nuotekų išmetimo įrengimai, vandens stotelė.

Sodybos namuose yra privačių numerių bei bendros nakvynės kambarių.

Laukiami visi: kemperistai, autostopininkai, piligrimai, motociklininkai, pėstieji, dviratininkai..

Nuo 2019 m. tapome Alberge (albergue) piligrimams keliaujantiems Camino Lituano maršrutu.

Rygos g. 12A, Gataučiai

+370 626 06735

Facebook

www.booking.com

sunnynights.lt