Craftsmenontheroad. Juvelyrinės dirbtuvės.

Atgal

Craftsmenontheroad

 

 

Vyksta grupiniai užsiėmimai/edukacijos:

Venecijos stiklo demostravimas. 
Edukacijos metu dalyviai plės kultūrinį sąmoningumą, susipažindami su stiklu. Taip pat susipažins su karoliukų verte senovėje ir sužinos stiklo fizines savybes. Edukacijos metu dalyviai stebės kaip yra lydomas stiklas karoliukų gamybai, kaip tarpusavyje jungiasi skirtingų spalvų stiklas ir kaip išgaunamos įvairios formos ir dekoracijos.

Juvelyrinės dirbtuvės. Unikali pamoka vykstanti metalo meno dirbtuvėse kartu su profesionaliu meistru-juvelyru. Dalyvius kviečiame susipažinti su žalvario, vario ir kitų metalų apdirbimo technika, komponavimo būdais, dekoravimo elementais, kalinėjimo, metalo vielos lankstymo ir pynimo metodais. Taip pat stebėsime kaip meistras lydo metalą ir iš jo išgauna vielą ar lakštą, nuo ko ir prasideda kiekvieno juvelyro darbas. Pasimokysime žalvario vielos pynimo ir lankstymo technikos ir pasigaminsime kartu su meistru po žiedą ar pakabuką.

Pasigaminti knygą. Supažindinsime su įvairiais būdais kaip surišti knygą. Dalyviai sužinos iš kokių priemonių ir kaip buvo rišamos knygos. Susipažins su knygrišio įrankiais ir pritaikys juos praktiniame darbe, įsirišdami savo A6 formato knygelę su minkštu, odiniu viršeliu. Lavinsime mokinių vaizduotę ir kūrybingumą mokydami knygos dekoravimo paslapčių. Taip pat paliesime medžiagų perdirbimo temą, kadangi knygutės viršelio sukūrimui panaudosime dėvėtas odines striukes ar rankinukus. Tai puikus būdas lavinti suvokimą apie medžiagų ir daiktų vertę ir panaudojimą.

 

 

Raktuvės g. 26, Žagarė, Joniškio raj.

+37063757518

Facebook